Centrum Konferencyjno – Restauracyjne

Adres: Stare Króle 9, 23-415 Księżpol    Rezerwacje: 697 240 776

Pokoje

Domek góralski

Domek w stylu góralskim to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny bądź paczki przyjaciół. Cisza i spokój jakie panują dookoła sprawią, że przeniesiesz się do krainy łagodności, a drewniane wnętrze i kominek dający ciepło w chłodne wieczory pozwolą poczuć prawdziwy  klimat gór. Domek posiada dwie kondygnacje, na parterze znajduje się pokój dzienny pełniący funkcję […]

30 zł/os
za noc
Sprawdź dostępność

Pokój nr 6

pokój nr. 6 jest pokojem z oknem, który może pomieścić najwięcej gości. W wyposażeniu znajdują się 4 osobne drewniane tapczany i dwa rozkładane fotele, dodatkowo istnieje możliwość położenie materacy. W pokoju znajduje się szafa oraz łazienka z kabiną prysznicową.

30 zł
za noc
Sprawdź dostępność

Pokój nr 5

pokój nr. 5 to słoneczny  pokój z oknem i łazienką, który zazwyczaj jest pokojem dla pary nowożeńców, w większości wykończony drewnem, zawiera dwa drewniane łóżka,połączone ze sobą. Sypialnia przeznaczona dla pary młodej jest dodatkowo pięknie udekorowana elementami o miłosnej symbolice.W wyposażeniu znajduje się  również szafa, szafki nocne, stolik i lampka, której delikatne światło tworzy romantyczny […]

30 zł
za noc
Sprawdź dostępność

Pokój nr 4

pokój nr. 4 to przytulna sypialnia dla dwóch osób, ze skośnym drewnianym sufitem, oknem oraz dwoma osobnymi łóżkami z możliwością ich złączenia, dodatkowo w wyposażeniu znajduje się szafka nocna i szafa.

30 zł
za noc
Sprawdź dostępność

Pokój nr 3

Pokój nr.3 to jasny pokój  z oknem w centralnym miejscu i trzema osobnymi drewnianymi tapczanami, szafą, szafką nocną oraz łazienką z prysznicem.

30 zł
za noc
Sprawdź dostępność

Pokój nr 2

Pokój nr.2 to przytulna sypialnia dla  max. 3 osób, z dwoma drewnianymi łóżkami jednoosobowymi oraz możliwością dostawienia rozkładanego fotela jak na zdjęciu. Dodatkowe wyposażenie to szafa, szafka nocna z szufladami  i łazienka z kabiną prysznicową. Uroku i góralskiego charakteru nadaje skośny drewniany sufit i podłoga.

30 zł
za noc
Sprawdź dostępność

Pokój nr 1

Pokój nr. 1  to słoneczny pokój  z oknem, i trzema łóżkami z możliwością dostawienia. W pokoju znajduje się szafa, szafki nocne przy każdym z łóżek  oraz nowa łazienka z kabiną prysznicową.

30 zł
za noc
Sprawdź dostępność